Національний університет «Одеська юридична академія» надає можливість вступу для осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим, м. Севастополя, а також окремих районів Донецької та Луганської областей без складання НМТ/ЗНО, без українського паспорта чи документа про повну загальну середню освіту (атестата або свідоцтва).
🔹 На базі нашого університету створено Освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна», які працюють у межах державної програми підтримки вступників з тимчасово окупованих територій.
🔹 Вступники беруть участь у конкурсі в межах квоти-2, яка передбачає окремий обсяг бюджетних місць для таких категорій абітурієнтів.
Ми робимо все можливе, аби кожен, незалежно від місця проживання, зміг реалізувати своє право на якісну вищу освіту в Україні. Звертайтесь до нашого Освітнього центру — і ми допоможемо вам зробити перший крок до майбутньої професії!
Покрокова інструкція з отримання Українського свідоцтва про здобуття базової середньої освіти та повної загальної середньої освіти, якщо ви перебуваєте на окупованій території.
Контактна інформація
Керівник освітнього центру «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» – заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Національного університету «Одеська юридична академія»:
Пасс Дмитро Олександрович
Тел: (048) 719-88-00
Моб. тел.: (097) 895-84-92
Електронна пошта: dmitropass@onua.edu.ua
Освітні Центри «Донбас-Україна», «Крим-Україна» працюватимуть з 01 червня по 30 вересня 2025 року.
Уповноважений заклад загальної середньої освіти Освітніх центрів «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» Національного університету «Одеська юридична академія» – Одеський ліцей №118 Одеської міської ради.
Контактна інформація закладу:
Адреса: м.Одеса, вул. Преображенська, 75.
Телефон: (068) 787 53 12 – приймальня.
Пам`ятайте, ви можете розраховувати на:
🔹 Квоту-2, що передбачає бюджетні місця;
🔹 Соціальну стипендію
🔹 Анонімність у супровід під час вступу
Які документи потрібно подати до Освітнього центру?
1. Заява
2. Результати національного мультипредметного тесту за 2023-2025 роки (за бажанням)
3. Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (за наявності)
4. Документ, що посвідчує особу, а за його відсутності – свідоцтво про народження.
5. Чотири кольорові фотокартки 3×4 см
6. Документ про освіту державного зразка та додаток до нього (за наявності)
7. Довідка про успішне проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації уповноваженого закладу загальної середньої освіти в рік вступу
(за відсутності документа про освіту державного зразка та додатка до нього). Довідка є підставою для участі в конкурсі без подання сертифікатів ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання) або НМТ
Важливі уточнення
🔹 У разі відсутності в документі, що посвідчує особу, відмітки про реєстрацію місця проживання на ТОТ України, підтвердження може здійснюватися на підставі відомостей про місце проживання та/або довідки про реєстрацію батьків (опікунів).
🔹 Якщо у вступника/ці немає документів державного зразка, що підтверджують повну загальну середню освіту, Освітні центри сприяють проведенню річного оцінювання та державної підсумкової атестації заявника/ці з української мови та історії України, видачі документів державного зразка про базову середню освіту або повну загальну середню освіту (здійснюється уповноваженим закладом загальної середньої освіти (далі – ЗЗСО).
🔹 Довідку про успішне проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації Освітній центр отримує від уповноваженого ЗЗСО.
🔹 Вступники можуть подати до 5 заяв до одного закладу вищої освіти через Освітній центр.
Корисні посилання
Наказ Міністерства освіти і науки України від 01.03.2021 № 271 «Про затвердження Порядку прийому для здобуття вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, тимчасово окупованій території окремих районів Донецької та Луганської областей, території населених пунктів на лінії зіткнення»
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0505-21#Text
🔹 «Доступна освіта»
🔹 Анімаційний ролик «Успішна історія Івана Шевчука, студента Маріупольського національного університету»
Ще у сьомому класі Іван захопився волейболом і вирішив, що стане вчителем фізкультури. Але у 2014 році почалася війна… І школа, у якій навчався Іван, опинилася у зоні бойових дій. Хлопець жив і навчався під обстрілами, переховуючись у підвалі. Однак він не відмовився від своєї мети – звернувся до Освітнього Центру та зміг вступити у виш на бюджет. Звертайся і ти!
З початку війни 8225 дітей з тимчасово окупованих територій вступили до університетів через Освітні Центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» за спрощеною процедурою. Без ЗНО, українського атестата і паспорта.
Зроби і ти крок до своєї мети – отримай український диплом, визнаний у всьому світі!