З Міжнародним днем студента!

опубліковано 17 лист. 2015 р., 03:37 Іван Осташко   [ оновлено 17 лист. 2015 р., 03:45 ]

Шановні студенти!

У цей світлий осінній день, від щирого серця вітаю Вас із Міжнародним днем студента! Це так важливо усвідомлювати, що знання, які старше покоління накопичувало роками, сьогодні передається амбіційній, ідейній, наполегливій та ініціативній молоді.

Перед Вами відкривається безмежний світ можливостей. Намагайтесь використати кожен шанс стати справжніми професіоналами своєї справи. Пам’ятайте, що за Вами майбутнє нашої держави, а також відповідальне завдання – будівництво міцного фундаменту для розвитку країни. Ніколи не бійтесь відстоювати власну думку, боріться за неї, але не забувайте підтримувати один одного. Пам’ятайте, наша сила у єдності!

Бажаю Вам у цей день дихати у повні груди, насолоджуватися кожною хвилиною юності та не забувати, що знання роблять людину вагомішою, а вчинки надають їй блиск.

С.В. Ківалов,
президент Національного університету"Одеська юридична академія"