ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

опубліковано 30 лист. 2010 р., 05:10 Приёмная комиссия ОНЮА   [ оновлено 2 груд. 2010 р., 00:20 користувачем Іван Осташко ]

Міністерство освіти і науки України розглянуло заяву та документи щодо ліцензування підготовки бакалаврів з напряму підготовки 6.030401 «Право», спеціалістів і магістрів зі спеціальності «Правознавство» в Івано-Франківському факультеті Національного університету «Одеська юридична академія», і надало згоду (вих. МОН: № 6/1-1981 від 25.11.2010 р.) на проведення ліцензування.

Відповідно до Порядку ліцензування діяльності з надання освітніх послуг, Національний університет «Одеська юридична академія» інформує громадськість про те, що в Івано-Франківському факультеті університету організована робота із підготовки навчального закладу до надання зазначених освітніх послуг за заявленими ліцензованими обсягами та напрямами (спеціальностями) підготовки.