ВПЕРШЕ ДЕРЖЗАМОВЛЕННЯ В МАГІСТРАТУРУ «ПРАВА» І «МІЖНАРОДНОГО ПРАВА» «ЙШЛО ЗА СТУДЕНТОМ» – РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЗАРАХУВАННЯ ОТРИМАЛИ 2ТИС 48 ВСТУПНИКІВ

опубліковано 13 серп. 2018 р., 03:51 Ігор Олегович Билиця

Сьогодні, 13 серпня 2018 року, понад 2 тис вступників у магістратуру «Права» та «Міжнародного права» отримали рекомендації до зарахування на бюджет, розподілені за широким конкурсом. Вперше місця в магістратуру правничих спеціальностей були надані не в конкретні виші, а «підуть» за кращими вступниками в обрані ними університети.

Зокрема, рекомендації отримали 1тис 979 вступників у магістратуру «Права» та 69 – «Міжнародного права». Їх списки будуть оприлюднені приймальними комісіями вишів, а також відповідну інформацію вже можна переглянути на сайтіhttps://vstup.edbo.gov.ua/ , заповнивши в формі запиту потрібні дані.

Рекомендовані до зарахування вступники мають виконати вимоги для зарахування та подати документи в університет до 18 години 18 серпня, а саме зарахування відбуватиметься до 18 години 20 серпня.

Переведення на вакантні бюджетні місця проходитиме до 28 серпня.

Нагадуємо, що цього року вступні випробування в магістратуру «Права» та «Міжнародного права» проходили за технологією зовнішнього незалежного оцінювання.

Вступники складали:

• єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови – англійської, або німецької, або французької, або іспанської.
  • єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) з Права та Загальних навчальних правничих компетентностей.

Загалом на ЗНО для майбутнього вступу в магістратуру «Права» та «Міжнародного права» зареєструвалися понад 18 тис осіб. Під час основної сесії участь у тестуванні взяли 15,8 тисяч осіб, з яких близько 80 % успішно пройшли вступне випробування.

Під час додаткової сесії тестування проходили 11 учасників, з яких 9 успішно пройшли вступне випробування.

Результати тестування були розміщені в електронних кабінетах учасників на сайті УЦОЯО. З 12 до 26 липня ті, хто пройшов «ЗНО в магістратуру», мали подати заяви до обраних вишів.

Нагадуємо, що раніше Лілія Гриневич відзначила, що цьогоріч на вступній кампанії електронна система працювала без збоїв, однак реєстрацію часом гальмували помилки вступників

Джерело: https://mon.gov.ua/ua/news/vpershe-derzhzamovlennya-v-magistraturu-prava-i-mizhnarodnogo-prava-jshlo-za-studentom-rekomendaciyi-do-zarahuvannya-otrimali-2tis-48-vstupnikiv