В НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ «ОДЕСЬКА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ» РОЗПОЧАТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЗНО ДЛЯ МАГІСТРІВ

опубліковано 18 трав. 2018 р., 01:11 Vladyslav Us   [ оновлено 18 трав. 2018 р., 01:11 ]

14 травня розпочато реєстрацію для складання єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ, тобто ЗНО з права) та/або єдиного вступного іспиту (ЄВІ, тобто ЗНО з іноземної мови) осіб, які планують здобувати ступінь магістра за спеціальностями 081 «Право», 293 «Міжнародне право», 061 «Журналістика», 054 «Соціологія», 052 «Політологія».

У випадку, якщо вступник на магістратуру за вищезазначеними спеціальностями бажає навчатися в Національному університеті «Одеська юридична академія», він має звернутися до Приймальної комісії Університету з метою реєстрації. Учасник вважається зареєстрованим для проходження ЄВІ (ЗНО з іноземної мови) та/або ЄФВВ (ЗНО з права) після отримання екзаменаційного листка у Приймальній комісії.

Реєстрація відкрита з 8:00 14 травня до 18:00 05 червня.

Для зареєстрованих учасників на сайті Українського центру оцінювання якості освіти створено інформаційну сторінку – «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до неї – за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, указаним у ньому.

Інформацію про пункт тестування, у якому вступник проходитиме вступні випробування, буде зазначено в запрошенні-перепустці, що з’явиться на інформаційній сторінці, не пізніше, ніж за три тижні до дня проведення ЄВІ (ЗНО з іноземної мови) та/або ЄФВВ (ЗНО з права).

Звертаємо увагу на те, що під час реєстрації вступник має вказати назву населеного пункту, у якому він бажає проходити ЄФВВ та/або ЄВІ. Вибір міста проходження вступних випробувань не залежить від місця розташування закладу вищої освіти, у якому вступник реєструється та бажає навчатися.

Основна сесія ЄВІ (ЗНО з іноземної мови) відбудеться 11 липня, ЄФВВ (ЗНО з права) – 13 липня. Початок процедури тестування – о 10:00 год. Допуск учасників до пункту тестування триватиме з 09:15 год. до 09:50 год.
  1. Необхідні документи для реєстрації на єдиний вступний іспит (ЗНО з іноземної мови) та єдине фахове вступне випробування (ЗНО з права):
  2. Копія документу, що посвідчує особу.
  3. Реєстраційний номер облікової картки платника податків.
  4. Довідка щодо планового строку завершення навчання (видається за місцем навчання бакалаврам, які ще не отримали диплом) / диплом про раніше здобутий ступінь бакалавра, ОКР спеціаліста або магістра.
  5. 6 фотокарток формату 3Х4.

Копії документів не розглядаються без пред’явлення оригіналів.

Приймальна комісія Національного університету «Одеська юридична академія»