Прийом документів на перший курс на основі ПЗСО за результатами ЗНО продовжено до 2 серпня

опубліковано 30 лип. 2015 р., 07:22 Іван Осташко   [ оновлено 30 лип. 2015 р., 23:19 користувачем Mykola Pashkovsky ]

Прийом документів від абітурієнтів, які вступають у вищі навчальні заклади на основі повної загальної середньої освіти та подають для вступу результати зовнішнього незалежного оцінювання, закінчується о 18 годині 2 серпня.

Міністерство освіти і науки України своїм листом 30.07.2015_№ _1/9-363 "Щодо Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2015 році" повідомило, "...що з метою проведення на належному рівні вступної кампанії 2015 року наказом МОН від 30 липня 2015 р. № 822 «Про затвердження Змін до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2015 році» внесено зміни до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2015 році. Зокрема, прийом заяв у паперовій формі або електронній формі від вступників на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти буде закінчуватися о 18:00 годині 02 серпня. Рейтинговий список вступників, які вступають для здобуття ОКР молодшого спеціаліста та ступеня бакалавра (магістра і спеціаліста медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань), із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення оприлюднюється не пізніше 12.00 години 06 серпня. Вступники повинні виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення до 18.00 години 10 серпня. Зарахування вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти за державним замовленням відбувається не пізніше 12.00 години 11 серпня".

У 2015 році абітурієнти мають право подати документи у п’ять вищих навчальних закладів та на три спеціальності в кожному з них (максимум 15 спеціальностей).
Після завершення прийому документів у вищих навчальних закладах має бути сформований рейтинговий список вступників на підставі якого кращим абітурієнтам будуть запропоновані місця навчання за кошти державного бюджету.
Рейтинговий список вступників, які вступають для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста та ступеня бакалавра, із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення, буде оприлюднено до 12-ї години 6 серпня 2015 року.
Рейтинговий список буде сформований на підставі визначених вступником пріоритетних спеціальностей. Вступники, які будуть рекомендовані до зарахування на навчання за державним замовленням по одному з пріоритетів, мають подати оригінали документів до вищого навчального закладу протягом 6-10 серпня 2015 року. Зарахування вступників на навчання за державним замовленням має відбутися не пізніше 12.00 години 11 серпня.

Зарахування вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) має відбутися не пізніше 17 серпня 2015 року.
Comments