СТУДЕНТІВ ВИШІВ ЗАПРОШУЮТЬ НА СЕМІНАР ЩОДО РОЗВИТКУ БАЛТІЙСЬКОГО РЕГІОНУ

опубліковано 31 жовт. 2018 р., 07:03 Vladyslav Us   [ оновлено 31 жовт. 2018 р., 07:03 ]
Студентів вишів, які вивчають політичні науки та зацікавлені у розвитку Балтійського регіону, запрошують взяти участь у семінарі “Молодіжний діалог Балтійського моря-2018”. Захід триватиме з 16 до 21 листопада 2018 року, у м. Еверзе (Німеччина).

Учасникам семінару розкажуть про регіональне співробітництво в Балтійському морі та життя у прикордонних регіонах. Витрати на участь, якщо вони не перевищують 250 євро на особу, покривають організатори.

Термін подачі заявки - до 31 жовтня 2018 року.

Зареєструватися на семінар можна за посиланням.

Молодіжний діалог Балтійського моря-2018 - це спільний проект Ради держав Балтійського моря та Academia Baltica, який фінансово підтримується Міністерством закордонних справ Німеччини.