Студенти факультету журналістики НУ "ОЮА" на фестивалі соціальної реклами «Інший погляд»

опубліковано 19 лип. 2015 р., 00:46 Mykola Pashkovsky
До уваги абітурієнтів факультету журналістики!
Факультет журналістики бере участь у проведені фестивалю соціальної реклами «Інший погляд», організованого під патронатом Управління Верховного Комісара ООН з прав людини та Національної спілки журналістів України шукає проекти на тему Stop hate speech in mediа.
На п’ятому фестивалі продовжується традиція окремих номінацій за тематичним спрямуванням. Цього року оголошено додатковий конкурс проектів, які стосуються боротьби з мовою ворожнечі в медіа.
Вам не байдужа інформаційна ситуація в країні? Ви знаєте шляхи протистояння інформаційній агресії? Поділіться ідеями з нами.
Кращі проекти номінації будуть презентовані на Міжнародній Конференції на тему мови ворожнечі, яку проводить Організація Об’єднаних Націй у жовтні 2015 року в Женеві. Автори робіт-переможців зможуть узяти участь у тренінгу Національної спілки журналістів України на тему дотримання професійних стандартів журналістики та протидії мові ворожнечі.
До конкурсу приймаються роботи, виконані в будь-якому форматі, дозволеному на Фестивалі (відео-, друкована, зовнішня реклама і т.д.). Проект візьме участь як в загальному конкурсі, так і в спеціальній тематичній номінації. Для цього при реєстрації просто оберіть додаткову опцію «Спеціальна номінація».