Сергій Горбачов: молодь вимушена йти зі школи

опубліковано 31 трав. 2016 р., 04:24 Назар Саюк   [ оновлено 31 трав. 2016 р., 04:25 ]

Молоді вчителі звільняються оскільки жити за зарплату молодого спеціаліста банально неможливо

Тут я недавно прочитав думку однієї «експертиси», що пристойна зарплатня у школі не вирішить жодних проблем — і вчителі не будуть працювати краще.

Ті, хто зараз працює — так, дійсно не будуть: тут працюють інші мотивації.

Але пані «експертиса» не розуміє (та й не може зрозуміти, бо досвіду та знань не має відповідних), що головна мета — залучити в школу молодих, розумних, активних, які зараз просто вимушені кидати викладання, бо прожити на це неможливо.

От і з нашої школи цього року звільняється молода дівчина, яка так само попрацювала лише рік.

Розумна, освічена, чуйна, діти її обожнюють: але ж жити за вчительську зарплату молодого спеціаліста банально неможливо.

Іксперди, дідько б вас побрав.

АвторСергій Горбачов

директор Спеціалізованої школи імІвана Багряного №148 м.Києва.

Джерело: http://osvita.ua/blogs/51461/