Рейтингові списки

опубліковано 31 лип. 2016 р., 23:54 Mykola Pashkovsky   [ оновлено 31 лип. 2016 р., 23:56 ]
31 липня 2016 року приймальною комісією прийнято рішення про рекомендацію до зарахування на старші курси університету (спеціалітету, магістратури, 2-4 курсів бакалаврату для осіб, які вступають на основі диплому молодшого спеціаліста).

За інформацією ДП «Інфоресурс» рейтингові списки вступників на основі повної загальної середньої освіти будуть сформовані і доступні приймальним комісіям до 12-00 01 серпня 2016 року. Наразі, з 9-00 1 серпня доступ до ЄДЕБО у приймальної комісії відсутній, що побічно свідчить про роботу в ЄДЕБО над рейтингами.

Рейтингові списки із зазначенням рекомендованих до зарахування розміщені у розділі Списки вступників 2016 року.

Щодо рейтингових списків вступників до магістратури факультету адвокатури, які вступають за результатами вступних випробувань ЗНО в порядку експерименту.
Відповідно до пункту 12 розділу VІ  «Результати вступних випробувань в порядку експерименту» Положення про проведення у 2016 році як експерименту вступних випробувань під час вступу на основі ступеня бакалавра на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право» з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 12.05.2016 р.  № 500, рейтингові списки вступників із зазначенням осіб, рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення та за кошти фізичних і юридичних осіб, формуються приймальними комісіями вищих навчальних закладів - учасників експерименту після 05 серпня та оприлюднюються на їх веб-сайтах не пізніше 12.00 години 08 серпня. Вступники, які отримали рекомендації, повинні виконати вимоги до зарахування на місця за державним замовленням відповідно до правил прийому до вищого навчального закладу до 18.00 години 12 серпня.

Наразі приймальною комісією вирішується питання щодо можливості формування рейтингових списків вступників із зазначенням осіб, рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення та за кошти фізичних і юридичних осіб до 5 серпня.