При одночасному вступі на навчання до Національного університету «Одеська юридична академія» та Міжнародного гуманітарного університету вступники мають право на зменшення розміру оплати за навчання

опубліковано 9 черв. 2017 р., 05:22 Олександр Грунь   [ оновлено 5 лип. 2017 р., 07:53 ]

При вступі на навчання до Національного університету «Одеська юридична академія» вступники мають можливість одночасно здобувати освіту  в Міжнародному гуманітарному університеті відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України на 2017 рік.

Особи, які вступають до Національного університету «Одеська юридична академія» та одночасно вступають до Міжнародного гуманітарного університету мають право на зменшення розміру оплати за навчання в Міжнародному гуманітарному університеті.

За погодженням між університетами розмір оплати за навчання буде зменшено на 30% від його вартості.

Таким чином Національний університет «Одеська юридична академія» та Міжнародний гуманітарний університет забезпечують можливість вступників отримати дві освіти одночасно та забезпечити високий рівень конкурентоздатності  при майбутньому виборі роботи.