Президент підписав Закон щодо підтримки учасників бойових дій та їх дітей для здобуття освіти

опубліковано 8 черв. 2015 р., 10:34 Іван Осташко

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 425-VIII від 14 травня 2015 року «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підтримки учасників бойових дій та їхніх дітей, дітей, один із батьків яких загинув у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів або під час масових акцій протесту, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи, для здобуття професійно-технічної та вищої освіти».

Закон передбачає посилення державних гарантій здобуття освіти учасниками бойових дій, які захищали суверенітет і цілісність України та брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також їхніми дітьми шляхом надання таким категоріям громадян України державної цільової підтримки з метою здобуття ними професійно-технічної та вищої освіти у вигляді державної цільової підтримки: повної або часткової оплати для здобуття освіти.

За інформацією офіційного інтернет-представництва Президента України