26 січня 2013 року - День відкритих дверей

опубліковано 29 січ. 2013 р., 23:44 Mykola Pashkovsky   [ оновлено 27 бер. 2013 р., 22:05 користувачем Іван Осташко ]
У суботу 26 січня 2013 року в Національному університеті “Одеська юридична академія” відбулася традиційна зустріч з майбутніми вступниками – День відкритих дверей.
Вступники та їх батьки з перших вуст дізналися про правила прийому до Національного університету “Одеська юридична академія” у 2013 році, ознайомилися з умовами навчання, поспілкувалися з президентном університету, головою комітету Верховної Ради України з питань верховенства права та правосуддя, академіком С.В. Ківаловим, відповідальним секретарем приймальної комісії, проректорами університету та керівниками його навчальних структурних підрозділів в актовій залі університету, оглянули факультети та інститути університету та взяли участь у загальній оглядовій екскурсії по університету.
На Дні відкритих дверей було анонсовано відкриття нового факультету - факультету журналістики та нового напряму підготовки - "Журналістика".

Шановні абітурієнти!
Для вступу на навчання до Національного університету "Одеська юридична академія" необхідно буде надати такі сертифікати ЗНО:
  • для вступу на напрями "Правознавство" та "Соціологія":
    • українська мова та література
    • історія України (профільний)
    • іноземна мова або математика
  • для вступу на напрями "Політологія"
    • українська мова та література
    • історія України (профільний)
    • іноземна мова або всесвітня історія
  • для вступу на напрям "Журналістика"
    • українська мова та література
    • іноземна мова або російська мова
Не відкладайте реєстрацію на останній день!!!

День открытых дверей 26.01.2013 г.

Источник видео:
День абитуриента....В.Добрынин