Онлайн! Регіональна нарада-семінар з питань організації і проведення прийому на навчання вступників у 2016 році до вищих навчальних закладів усіх форм власності та підпорядкування

опубліковано 22 черв. 2016 р., 23:31 Іван Осташко   [ оновлено 22 черв. 2016 р., 23:35 ]
21 червня 2016 року об 11:00 за участю Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, першого заступника Міністра Інни Совсун у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбудеться регіональна нарада-семінар з питань організації і проведення прийому на навчання вступників у 2016 році до вищих навчальних закладів усіх форм власності та підпорядкування.

У нараді візьмуть участь директор департаменту вищої освіти МОН України Олег Шаров, директор департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування МОН України Андрій Шевцов, директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій, заступник директора ДП «Інфоресурс» Олексій Самойлов, голова Державної інспекції навчальних закладів України Руслан Гурак.

На регіональну нараду-семінар запрошені представники вищих навчальних закладів Київської, Житомирської, Чернігівської, Черкаської, Вінницької областей та м. Києва.

Міністерство освіти і науки України вдячне cтудентській організації КПІ ТV за організацію онлайн трансляції наради.

http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2016/06/21/onlajn!-regionalna-narada-seminar-z-pitan-organizacziyi/

Comments