Оголошення результатів вступного випробування з української мови вступникам юридичного коледжу

опубліковано 30 лип. 2015 р., 05:25 Mykola Pashkovsky   [ оновлено 30 лип. 2015 р., 22:39 ]
30 липня 2015 року о 16-30 в актовому залі Національного університету "Одеська юридична академія" відбулося оголошення результатів вступного випробування з української мови вступникам юридичного коледжу. Засідання проводив президент університету, академік С.В. Ківалов.
Крім того, було повідомлено рекомендацію до зарахування на перший курс коледжу за державним замовленням і за кошти фізичних або юридичних осіб.
Зустріч з майбутніми першокурсниками провів також директор коледжу, доцент Є.С. Хижняк.

Вступні випробування – оголошення результатів вступного випробування з української мови ‎(30.07.2015)‎