МОЯ ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО КОНКУРС ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

опубліковано 27 січ. 2018 р., 04:38 Vlad Us   [ оновлено 27 січ. 2018 р., 04:40 ]
У Вас є бачення, як реформа освіти змінить Вашу школу? Як виглядатиме Ваша школа майбутнього? Спробуйте поекспериментувати та розкажіть про це!

В ході впровадження реформи освіти в Україні вирішуватимуться ґрунтовні питання: тривалість навчання у школі, зміст освіти, інноваційні підходи до проведення уроків, а також кількість годин. Нещодавно прийнятий закон України «Про освіту» надає школі та кожному окремому вчителю більше автономії, як от під час прийняття рішень щодо обов’язкових до вивчення предметів, плану уроку, використання навчальних матеріалів та багато іншого. У поєднанні з процесом децентралізації в Україні цим створюються передумови для початку структурних змін по всій країні.

УМОВИ УЧАСТІ

Якщо Ви бажаєте взяти участь у конкурсі, заповніть наступні документи:

Відскановані документи надсилайте, будь ласка, на адресу Viktoria.Korzhyk@goethe.de

Кінцевий термін подання заявки: 31 березня 2018 року

КОНТАКТ

ВІКТОРІЯ КОРЖИК
асистент проекту «Українсько-німецький рік мов 2017-2018»
viktoria.korzhyk@goethe.de

Українсько-німецький рік мов 2017/2018 DE © Goethe-Institut

В рамках Українсько-німецького року мов 2017/2018

Міністерство освіти і науки України © Міністерство освіти і науки України

За підтримки Міністерства освіти та науки України