Консультація для абітурієнтів щодо складання вступних випробувань

опубліковано 24 лип. 2011 р., 04:17 Приёмная комиссия ОНЮА   [ оновлено 24 лип. 2011 р., 04:29 користувачем Іван Осташко ]
24 липня 2011 року  в актовій залі університету пройшла консультація абітурієнтів щодо складання вступних випробувань.
Консультацію провели відповідальний секретар приймальної комісії та голови предметних екзаменаційних комісій.
Загальна рекомендація для абітурієнтів, які складатимуть вступні випробування в Національному університеті "Одеська юридична академія":
  • прибути до головного корпусу університету по вул. Піонерській, 2 в м. Одесі в день проходження випробування не пізніше 08.30, маючи при собі: екзаменаційний листок (його слід отримати в приймальній комісії університету), документ, що посвідчує особу (паспорт, для абітурієнтів юридичного коледжу - свідоцтво про народження), ручку.
  • успішно пройти вступне випробування;
  • не забути з’явитися на наступне вступне випробування.