Інфобюлетень МОН України: вступна кампанія - роз'яснення, відповіді

опубліковано 14 лип. 2016 р., 23:57 Mykola Pashkovsky

Як працює система електронної подачі заяв?

Найпоширеніші запитання та відповіді щодо вступної кампанії?

Телефони гарячих ліній – куди можна звернутися з запитаннями та скаргами?

11 липня 2016 року розпочинається вступна кампанія, а саме – прийом  документів вищими навчальними закладами України, який цього року здійснюється (за кількома винятками) в електронній формі.
З метою кращого інформування абітурієнтів щодо порядку дій при електронній подачі заяв, державне підприємство «Інфоресурс» розробило покрокову інструкцію, ознайомитися з якою можна за посиланням.
 
В інструкції пояснюється, як саме вступник може зареєструватися на сайтіhttp://ez.osvitavsim.org.ua/,  що таке персональний електронний кабінет і як ним користуватися, які дані є обов’язковими для внесення, як обрати ВНЗ за розташуванням або за спеціальністю.    

ДП «Інфоресурс» звертає увагу вступників на такі моменти:
  • Скористатися системою «Подання заяв в електронній формі» зможуть тільки ті вступники, які мають атестат про повну загальну середню освіту та сертифікат ЗНО 2016 року;
  • Необхідно уважно перевіряти правильність та достовірність введених під час реєстрації даних – від цього залежить успішність вступу;
  • За статистикою на перший (11 липня) та останній (27 липня до 18:00) день подачі документів припадає найбільше навантаження на сайт, тому в ці дні можуть бути технічні проблеми з роботою ресурсу, на що абітурієнтам варто звертати увагу. Не хвилюйтеся, якщо в перший день виникатимуть технічні проблеми, але не відкладайте процес електронної подачі документів до останнього.
Після завершення прийому документів остаточні списки зарахованих студентів будуть сформовані до 12:00 28 липня 2016 року.
 
Окрім того, Міністерство освіти і науки України розмістило на сайті відповіді на найбільш поширені запитання щодо вступної кампанії та умов прийому 2016. Це такі запитання як:
  • Для яких категорій вступників можна подавати електронні та паперові заяви?
  • Чи обов’язковим є додатковий іспит при перехресному вступі?
  • Особливості прийому за новим Переліком галузей знань та спеціальностей.
  • Коли буде можливість подавати сертифікати ЗНО попередніх років?
  • Особливості вступу на спеціальності, які передбачають проведення творчого конкурсу;
  • Ряд запитань, які стосуються обсягу та розподілу державного замовлення.
Ознайомитися з відповідями на найпоширеніші запитання щодо вступної кампанії та умов прийому 2016 можна на сайті Міністерство освіти і науки за посиланням.
 
Також Міністерство освіти і науки України нагадує про роботу гарячих телефонних ліній з питань вступної кампанії, за якими консультації надаватимуть фахівці МОН та волонтери громадської організації «Фонд «Відкрита політика»:
 
Стаціонарний номер: (044) 481-3215.
 
Мобільний номер: (068) 951-2513.
 
Номер для дзвінків з території Криму та тимчасово непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей: (050) 550-54110 (800) 504-425.
 
«Вступна кампанія» на сайті МОН
Поради абітурієнтам 2016 від громадянської мережі «ОПОРА»

Джерело: http://us11.campaign-archive2.com/?u=aa712a75e3e776f4101137606&id=f477729329&e=2eccd3f35f#1
Comments