День відкритих дверей, 8 грудня 2012 року

опубліковано 24 лист. 2012 р., 04:35 Приёмная комиссия ОНЮА   [ оновлено 10 груд. 2012 р., 03:02 користувачем Іван Осташко ]
8 грудня 2012 року в Національному університеті “Одеська юридична академія” відбулася традиційна зустріч з майбутніми вступниками – День відкритих дверей.
Вступники та їх батьки з перших вуст дізнатися про правила прийому до Національного університету “Одеська юридична академія” у 2013 році, ознайомилися з умовами навчання, поспілкувалися з ректором університету, відповідальним секретарем приймальної комісії, проректорами університету та керівниками його навчальних структурних підрозділів в актовій залі університету, оглянули факультети та інститути університету та взяти участь у загальній оглядовій екскурсії по університету.

День открытых дверей 8 декабря 2012 года