День відкритих дверей 27 квітня 2013 року в Національному університеті "Одеська юридична академія"

опубліковано 29 квіт. 2013 р., 08:11 vstup pvs   [ оновлено 29 квіт. 2013 р., 08:11 користувачем Іван Осташко ]
У суботу 27 квітня 2013 року в Національному університеті “Одеська юридична академія” відбулася традиційна зустріч з майбутніми вступниками – День відкритих дверей.
Вступники та їх батьки з перших вуст дізналися про правила прийому до Національного університету “Одеська юридична академія” у 2013 році, ознайомитися з умовами навчання, поспілкуватися з президентом університету, головою комітету Верховної Ради України з питань верховенства права та правосуддя, академіком С.В. Ківаловим, відповідальним секретарем приймальної комісії, проректорами університету та керівниками його навчальних структурних підрозділів в актовій залі університету, оглянули факультети та інститути університету та взяли участь у загальній оглядовій екскурсії по університету.
Звертаємо Вашу увагу, що у 2013 році університет відкрив новий факультет – факультет журналістики та новий напрям підготовки – "Журналістика".