День відкритих дверей - 27 квітня 2013 року

опубліковано 27 бер. 2013 р., 22:14 Mykola Pashkovsky   [ оновлено 14 трав. 2013 р., 03:34 користувачем Іван Осташко ]
Шановні вступники!
В суботу 27 квітня 2013 року в Національному університеті “Одеська юридична академія” відбудеться традиційна зустріч з майбутніми вступниками – День відкритих дверей
Вступники та їх батьки з перших вуст зможуть дізнатися про правила прийому до Національного університету “Одеська юридична академія” у 2013 році, ознайомитися з умовами навчання, поспілкуватися з президентом університету, головою комітету Верховної Ради України з питань верховенства права та правосуддя, академіком С.В. Ківаловим, відповідальним секретарем приймальної комісії, проректорами університету та керівниками його навчальних структурних підрозділів в актовій залі університету, оглянути факультети та інститути університету та взяти участь у загальній оглядовій екскурсії по університету.
Звертаємо Вашу увагу, що у 2013 році університет відкриває новий факультет – факультет журналістики та новий напрям підготовки – "Журналістика".

Будемо раді зустріти Вас у стінах Національного університету "Одеська юридична академія"

Початок – об 11.00 в актовій залі університету по вул. Піонерській, 2.

Про проїзд до кампусу університету - див. розділ "Контакти"

Відео по темі:

Сьогодні Національний університет "Одеська юридична академія" — один із центрів юридичної освіти і науки України — є провідним вищим навчальним закладом з правознавства, спадкоємцем славних традицій Одеської національної юридичної академії.

«Політологія  та соціологія –  сучасні, динамічні, необхідні для розвитку нашої країни галузі науки та освіти.  Діяльність багатьох сфер життя – державної влади, органів місцевого самоврядування, соціальних та політичних інститутів, партій, фондів, політичних та соціологічних центрів, лабораторій, засобів масової інформації потребує професійних спеціалістів з політичних та соціологічних наук. Студенти та аспіранти Факультету правової політології та соціології отримують ґрунтовну науково-дослідну та педагогічну підготовку з правових,політичних та соціальних дисциплін

Національний університет «Одеська Юридична академія» щорічно випускає десятки висококваліфікованих усебічно підготовлених, жаданих юристів, а суттєва частина їх з вдячністю називають своїм рідним факультетом саме Факультет цивільної та господарської юстиціїЗакономірно, що вся діяльність факультету концентрується навколо навчального процесу, так як основне завдання академії – підготовка спеціалістів високого рівня в області юриспруденції. Студенти факультету вивчають багато різних цікавих дисциплін, що формують їх як фахових юристів і високоосвічених людей. Однак, профілюючими предметами, звичайно ж є цивільне і господарське право, цивільний і господарський процеси, тому в даних сферах  знань рівних нашим студентам немає.

Україна - це молода демократична держава. В своєму юному віці вона як ніколи потребує не тільки в нормативному закріпленні таких фундаментальних принципів як законність, верховенство права, захист прав і законних інтересів людини і громадянина, але і реального механізму перетворення цих основоположних ідей в життя. Впоратися з поставленим завданням і виправдати закладені суспільством надії під силу тільки справжнім професіоналам своєї справи. Людям, для яких закон, справедливість, честь, гідність - це непросто слова, а сенс життя. Саме такі професійні і життєві позиції закладаються в фундамент освіти студентів Інституту прокуратури і слідства Національного університету «Одеська юридична академія».