День Відкритих Дверей!

опубліковано 27 квіт. 2012 р., 08:08 vstup zvs1   [ оновлено 27 квіт. 2012 р., 08:08 користувачем Іван Осташко ]
31 березня 2012 року о 12:00 в приміщенні
Національного Університету «Одеська юридична академія»,
відбувся День Відкритих Дверей!

Абітурієнти та їх батьки отримали можливість з перших вуст дізнатися про правила прийому до Національного університету «Одеська юридична академія» в 2012році, ознайомились з умовами навчання.
Зустріч пройшла в дружній і теплій обстановці, абітурієнти цікавилися умовами проживання в гуртожитках університету, особливостями навчання, майбутнього працевлаштування після закінчення навчального закладу.

Після урочистого засідання в актовому залі університету за участю Президента Університету, академіка Ківалова С.В., відповідального секретаря приймальної комісії Університету Іванова Д.А., проректорів університету та керівників навчальних структурних підрозділів, абітурієнти ознайомились з факультетами та інститутами Університету.
Також для абітурієнтів була організована екскурсія під час якої вони змогли ознайомитись з матеріально-технічною базою та досягненнями Університету в різних областях.

Юридична адреса: 65009, м. Одеса, Фонтанська дорога, 23
Поштова адреса: 65009, м. Одеса, вул. Піонерська, 2