День відкритих дверей в Миколаївському комплексі НУ "ОЮА"

опубліковано 27 бер. 2016 р., 01:52 Назар Саюк   [ оновлено 27 бер. 2016 р., 01:55 ]
25 березня у Миколаївському інституті права та Миколаївському юридичному коледжі  Національного університету відбувся День відкритих дверей.  На захід зібралися випускники 9-11 класів шкіл м. Миколаєва та Миколаївської області та їхні батьки. З привітальним словом до них звернулись керівники Миколаївського інституту права та Миколаївського юридичного коледжу. Вони розповіли про особливості вступної компанії у 2016 році та відповіли на питання, які хвилювали майбутніх вступників та їхніх батьків. Перед студентами виступила голова Студентської ради Мінтян Вікторія, яка розповіла про студентське життя наших студентів. Студентський актив провів екскурсію по території та навчальних корпусах, відвідали кабінет інформатики, спеціалізовані аудиторії історії, криміналістики, бібліотеку, гуртожиток та центр культури.