ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

опубліковано 28 лист. 2017 р., 03:22 Владислав Ус   [ оновлено 30 лист. 2017 р., 07:54 користувачем Микола Караман ]

Національний університет «Одеська юридична академія»

оголошує

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

9 грудня 2017

Шановні старшокласники та батьки!

Запрошуємо Вас на День відкритих дверей в Національному університеті «Одеська юридична академія» за адресою: м. Одеса, вул. Академічна, 2!

На Дні відкритих дверей у Вас з'явитися можливість:
- дізнатися про деталі вступу та навчання;
- познайомитися з керівництвом та професорсько-викладацьким складом;
-  побачити презентацію факультетів та інститутів;
- отримати відомості про актуальні освітні програми, що реалізуються в Університеті;
 - задати питання про НУ «ОЮА», які Вас цікавлять;
- оцінити достоїнства матеріально-технічної бази;

Університет має в своєму розпорядженні 10 комфортабельних гуртожитків, в складі матеріально-технічної бази: стадіони, спортивні та тренажерні зали, найбільша в Україні наукова юридична бібліотека, стрілецький тир, музей зброї та Центр тестування на поліграфі.

День відкритих дверей у Національному університеті «Одеська юридична академія» - кращий спосіб швидко і правильно зробити вибір вищого навчального закладу!

День відкритих дверей в структурних підрозділах Національного університету «Одеська юридична академія» поза межами міста Одеса:

1) Миколаївський інститут права НУ "ОЮА" - 1 грудня в 14:00, 8 грудня в 14:00, 15 грудня в 14:00;

2) Чернівецький юридичний інститут НУ "ОЮА" - 9 грудня в 11:00;

3) Криворізький факультет НУ "ОЮА" - 9 грудня в 11:00;

3) Черкаський факультет НУ "ОЮА" - 22 грудня в 11:00;

4) Івано-Франківський юридичний інститут НУ "ОЮА" - 16 грудня в 11:00.

За додатковою інформацією
 звертайтесь за телефоном: (048) 719-88-00
або електронною поштою: press@onua.edu.ua.

Ласкаво просимо!

Реєстрація на день відкритих дверей