Як замінити сертифікат у випадку його втрати або друкарської помилки

опубліковано 10 лип. 2009 р., 10:53 Николай Пашковский   [ оновлено 10 лип. 2009 р., 11:57 користувачем Іван Осташко ]
На сайті УЦОЯО розміщено інформацію як замінити сертифікат у випадку його втрати або друкарської помилки.

Про порядок заміни сертифікатів

До Українського центру оцінювання якості освіти надходять звернення учасників зовнішнього оцінювання, які загубили сертифікати зовнішнього оцінювання, пошкодили їх, або виявили у них помилки.

Повідомляємо, що подібні сертифікати можна буде замінити (або отримати нові), починаючи з 2 липня 2009 р.

Звертаємо увагу учасників зовнішнього оцінювання на таке:

1. У випадках, коли сертифікат зіпсований або загублений, його заміна здійснюється після подання заяви (див. тут). До неї необхідно додати копію реєстраційної картки (запрошення для участі в тестуванні), зіпсований сертифікат, квитанцію про відшкодування витрат на виготовлення нового сертифіката. У заяві учасник зовнішнього оцінювання повинен вказати, яким шляхом він хоче отримати новий сертифікат (поштою або особисто).

Зразок заповнення квитанції на оплату в разі отримання сертифіката особисто

Зразок заповнення квитанції на оплату в разі отримання сертифіката поштою

2. У випадках, коли в сертифікаті допущені друкарські помилки, є невірна інформація в тексті (за винятком помилок у прізвищі, імені, по батькові), його заміна здійснюється на підставі заяви (див. тут). До неї додається сертифікат, який необхідно замінити. У цьому випадку вартість виготовлення сертифіката не відшкодовується. У заяві учасник зовнішнього оцінювання повинен вказати, яким шляхом він хоче отримати новий сертифікат (поштою або особисто).

Заяви про заміну сертифікатів з доданням документів, перелік яких наведений вище, можна подавати поштою або особисто. Заміна сертифікатів у випадках, зазначених у п.1. буде здійснюватися упродовж 2-3 днів, у п.2. – негайно.


Comments