Нова магістерська програма з європейського та міжнародного права в НУ "ОЮА"

опубліковано 13 лип. 2015 р., 07:02 Mykola Pashkovsky   [ оновлено 13 лип. 2015 р., 07:50 ]
Команда по европравуНова магістерська програма з європейського та міжнародного права англійською мовою розпочнеться в Національному університеті "Одеська юридична академія" з 1 вересня 2016 року. Таке рішення було прийнято Вченою радою університету на засіданні 8 липня 2015 року.

Будуйте своє майбутнє разом з нами.
Національний університет "Одеська юридична академія" - пріоритет № 1.

Програма виконується в рамках проекта ТЕМПУС (TEMPUS PROJECT 544117-TEMPUS-1-2013-1-HR-TEMPUS-JPCR) «European and International Law Master Programme Development in Eastern Europe») «Розвиток магістерської програми з європейського та міжнародного права у Східній Європі» (2013-2016 рр.)
Координатор проекту - Загребський університет (Хорватія)
Національний координатор проекту - Національний університет "Одеська юридична академія"

Про затвердження освітньої магістерської програми з європейського та міжнародного права

Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні