27 листопада відбувся "День відкритих дверей" в Миколаївському інституті права НУ"ОЮА"

опубліковано 27 лист. 2015 р., 06:22 Іван Осташко   [ оновлено 27 лист. 2015 р., 06:24 ]
    В Миколаївському інституті права Національного університету «Одеська юридична академія» 27 листопада 2015 року відбувся захід «День відкритих дверей». До МІП завітали учні старших класів загальноосвітніх закладів м. Миколаєва та Миколаївської області з рідними та близькими.
    Майбутніх вступників привітало керівництво Інституту.
    В.о. заступника директора з навчально-виховної роботи Достдар Р.М. особливу увагу звернула на Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2016 році, на електронну форму подачі заяв для отримання освітнього рівня бакалавра на основі ЗНО та інших нововведеннях вступної компанії 2016 року. Також поділилися своїми враженнями про навчання студенти МІП: Голова Студентської ради МІП НУ «ОЮА» Мінтян Вікторія та Голова Студентської ради гуртожитку МІП НУ «ОЮА» Брагар Дмитро. Гості переглянули рекламний відео-ролик про навчальний заклад, отримали усну інформацію, печатний агітаційний матеріал, здійснили екскурсію територією Миколаївського інституту права.