24 квітня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури.

опубліковано 25 квіт. 2015 р., 01:35 Іван Осташко

24 квітня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури.

За оперативною інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, явка абітурієнтів становила 95,4 %  від загальної кількості зареєстрованих.

Відповіді до завдань сертифікаційних робіт буде розміщено на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти протягом наступного дня.

Результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури будуть оприлюднені до 15 травня.

Як повідомлялося УЦОЯО, в основній сесії зовнішнього оцінювання зареєструвалося 288 977 осіб, із них 221 104 учні – випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного навчального року, для яких результат зовнішнього незалежного оцінювання з української мови буде зарахований як результат державної підсумкової атестації. Також для участі в основній сесії зареєстровано 67 873 випускники загальноосвітніх навчальних закладів минулих років.

Під час реєстрації охочим взяти участь у зовнішньому оцінюванні з української мови і літератури було запропоновано обрати базовий або поглиблений рівень складності сертифікаційної роботи. Бажання скласти тест з української мови і літератури поглибленого рівня виявили 21 583 майбутніх абітурієнти (7,5%) від кількості зареєстрованих для складання тесту із цього предмета.

За інформацією МОН: http://www.mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2015/04/17/vidbulosya-zovnishne-nezalezhne-oczinyuvannya-z-ukrayinskoyi-movi-i-literaturi/

Comments