11 квітня - ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЮА

опубліковано 31 бер. 2009 р., 05:45 Приймальна комісія Одеської національної юридичної академії   [ оновлено 14 квіт. 2009 р., 09:39 користувачем Іван Осташко ]
У суботу, 11 квітня 2009 року в Одеській національній юридичній академії було проведено День відкритих дверей. У цьому заході взяли участь керівництво Академії та навчальних структурних підрозділів, більше шістсот абітурієнтів та їх батьків. Абітурієнти дізналися з першоджерел про умови прийому до Академії у 2009 року, змогли відвідати навчальні аудиторії Академії, наукову бібліотеку, Комп’ютерний Дім, фізкультурно-спортивний комплекс та гуртожитки Академії. На питання абітурієнтів відповіли Президент Академії, професор С.В. Ківалов та керівники факультетів, інститутів Академії.

Фоторепортаж з Дня відкритих дверей