10 серпня 2010 року відбулося зарахування на перший курс

опубліковано 11 серп. 2010 р., 07:51 Приёмная комиссия ОНЮА   [ оновлено 17 серп. 2010 р., 08:42 користувачем Іван Осташко ]
Вступна кампанія 2010 на завершальному етапі.
Якщо театр починається з гардеробу, то будь-який вищий навчальний заклад - з приймальної комісії. Вступна кампанія є дуже важливим етапом у житті будь-якого ВНЗ, адже в процесі діяльності приймальної комісії формується новий студентський корпус.
Прийом абітурієнтів в 2010 році виявився дуже стрімким, оскільки умовами прийому було відведено лише один тиждень для роботи з заявами абітурієнтів, які вступали за результатами вступних екзаменів, та два тижні - для вступників за результатами зовнішнього оцінювання, що викликало чималий ажіотаж в середовищі вступників в перші дні прийому документів.
Пізніше наказом МОН України прийом документів був продовжений ще на п'ять днів, які, в принципі, не принесли ВНЗ великої кількості додаткових абітурієнтів.
У період з 15 липня по 5 серпня 2010 року до приймальної комісії ОНЮА на перший курс абітурієнтами було подано більше 6 тис. заяв, з них на денну форму - майже 5 тисяч заяв; на заочну форму - більше 600 заяв та на вечірню - 900. До юридичного коледжу академії подали заяви понад 450 абітурієнтів.
Загальне число медалістів склало - 609 осіб. До академії вступали чотири призери Четвертого етапу Всеукраїнської олімпіади, та чотири призери Третього етапу МАН.
5 серпня 2010 пройшло засідання приймальної комісії Одеської національної юридичної академії щодо рекомендації до зарахування на перший курс, за результатами якого перші рейтингові списки були розміщені на стендах і сайті ОНЮА.
А вже 10 серпня 2010 президент ОНЮА, професор С.В. Ківалов в спорткомплексі академії відкрив урочисте засідання приймальної комісії з нагоди зарахування кращих абітурієнтів студентами Одеської національної юридичної академії.
Сергій Васильович Ківалов відзначив, що день зарахування - один із знаменних днів молодого покоління, найкращі представники якого протягом останнього часу виборювали право навчатися в найкращому юридичному вищому навчальному закладі і майже півтори тисячі абітурієнтів в цей день поміняли свій статус, ставши студентами!
Робота приймальної комісії була надзвичайно напруженою, енергійною та об'єктивною. Чітка і кропітка робота членів приймальної і предметних комісій дозволила, на нашу думку, відібрати для першого курсу Академії найбільш здібну молодь.
Цікавим є той момент, що з кожним роком збільшується частка вступників із сільської місцевості. Наприклад, цього року їх було майже 40%.
Абітурієнти, що вступили до академії, є представниками всіх регіонів України, що обумовлено політикою регіоналізації прийому, що  проводиться приймальною комісією, завдяки якій створюються сприятливі умови для вступу молодих людей з усієї України.
І не варто думати про те, що до Академії вступають діти лише із заможних сімей. Наприклад, цього року до Академії рекомендовано на перший курс 128 сиріт, інвалідів, та представників інших пільгових категорій абітурієнтів, за долю яких в подальшому буде піклуватися Академія.
Президент Академії побажав абітурієнтам, зарахованим і тільки рекомендованим до зарахування, успіхів у навчанні у найкращому навчальному закладі, а тим, хто не пройшов за конкурсом – не втрачати силу духу, добре підготуватися до наступного року і обов'язково вступати до Академії.

Відео YouTube