Новини вступної кампанії

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА ЗНО ТА ВСТУПУ ДО ВИШІВ УЧНЯМ ВАРТО ЗАВЧАСНО ПОТУРБУВАТИСЯ ПРО ОФОРМЛЕННЯ ID-КАРТКИ

опубліковано 16 лист. 2018 р., 01:51 Vladyslav Us   [ оновлено 16 лист. 2018 р., 01:52 ]

Школярі, яким виповнилося 14 років, мають своєчасно звернутися для оформлення ID-картки – МОН просить освітян на місцях якомога ширше інформувати про це батьків та учнів, а Державна міграційна служба доручила своїм територіальним органам сприяти школярам в оформленні документів. Відповідні лист МОН та доручення ДМС були розіслані в департаменти (управління) освіти обласних адміністрацій та КМДА та обласні управління ДМС.

Так, зараз паспорт вперше оформлюється після досягнення особою 14-річного віку. Для таких громадян ця адмінпослуга є безкоштовною.

Для отримання ID-картки потрібно не пізніше, ніж через місяць після досягнення учнем 14 років, звернутися до:
  • територіального підрозділу Державної міграційної служби за зареєстрованим місцем проживання;
  • або до центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), якщо він надає послуги з оформлення біометричних документів.
Докладну інформацію про процедуру оформлення ID-картки дивіться на офіційному сайті Державної міграційної служби за цим посиланням.

Для школярів своєчасне оформлення паспорта є необхідним, адже його копію потрібно подавати в комплекті документів для реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання.

Подавати для реєстрації інший документ можуть лише такі категорії:
  • особи, які не мали можливості отримати паспорт в зв’язку з тим, що проживають на окупованій території та лінії зіткнення, – свідоцтво про народження;
  • іноземці та особи без громадянства – копію паспорта або іншого документа, що посвідчує особу;
  • особи, які звернулися за захистом в Україні, – копію довідки про звернення за захистом в Україні;
  • особи з окупованої території, які є учнями (слухачами, студентами) закладів освіти на підконтрольній Україні території, якщо вони втратили документ, що посвідчує особу, і не мають можливості його відновити – довідку із закладу освіти з фотокарткою.
Усі інші громадяни України подають для реєстрації на ЗНО виключно паспорт. Цей же документ пред’являється учасником ЗНО для допуску до пункту тестування.

Окрім цього, питання своєчасного отримання паспорта є актуальним для тих школярів, які 2019 року планують вступати на молодшого спеціаліста чи молодшого бакалавра після 9-го класу.

Зокрема, під час подання заяви на вступ необхідно пред’явити оригінал документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, і подати його копію. Одним з таких документів є паспорт громадянина України. Водночас свідоцтво про народження не є документом, що посвідчує особу.

Тому майбутнім вступникам варто заздалегідь потурбуватися про оформлення паспорта (або іншого документа, що посвідчує особу), адже вступати за свідоцтвом про народження зможуть лише ті учні, яким 14 років виповниться після 1 травня 2019 року.

Нагадуємо, що раніше МОН підготувало для вишів рекомендації щодо оформлення статутів.

ЗАТВЕРДЖЕНО ХАРАКТЕРИСТИКИ ТЕСТІВ ЗНО 2019 РОКУ

опубліковано 12 лист. 2018 р., 07:18 Олександр Торбас

Український центр оцінювання якості освіти затвердив загальні характеристики сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року. Відповідний наказ оприлюднено на сайті Українського центру оцінювання.

Характеристиками тестів ЗНО 2019 року визначено форми тестових завдань з усіх предметів, час на їх виконання, схеми нарахування балів за завдання, розподіл завдань тестів, що зараховуватимуться як державна підсумкова атестація та вступний іспит до вишів тощо.

У порівнянні з 2018 роком, структура тестів зовнішнього незалежного оцінювання, форми тестових завдань та схеми нарахування балів за виконання завдань не зазнали змін. Також, не змінено час, що буде відведено на виконання завдань тестів.

Нагадаємо, що Українським центром оцінювання також затверджені критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю для тестів ЗНО з української мови, англійської, французької, німецької та іспанської мов, а також критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю ЗНО з математики.

Крім того, окремим наказом УЦОЯО затверджені схеми нарахування балів за виконання завдань тестів зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році.

Нагадаємо, тестові завдання для проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році будуть укладатись за програмами затвердженими наказом Міністерства освіти і науки № 77 від 3 лютого 2016 року.

У 2019 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 21 травня і триватиме до 13 червня.

Джерело: Освіта.UA

ЗАТВЕРДЖЕНО ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЗНО 2019 РОКУ

опубліковано 6 лист. 2018 р., 08:42 Олександр Торбас

Міністерством освіти затверджений календарний план проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року, яким визначені дати проведення тестування основної сесії ЗНО в 2019 році.

Згідно з документом, основна сесія тестування розпочнеться 21 травня тестуванням з математики.

Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов - 27 травня, з англійської мови - 28 травня.

Зовнішнє оцінювання з фізики буде проведено 30 травня, з історії України - 4 червня, з біології - 6 червня, а з географії - 11 червня.

Завершиться основна сесія ЗНО проведенням тестування з хімії, що відбудеться 13 червня.

Результати учасників тестування основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів будуть опубліковані не пізніше 25 червня.

Як відомо, реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання, які проходитимуть тестування в 2019 році, розпочнеться 5 лютого.

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього оцінювання отримає право скласти тести не більш як із чотирьох зазначених навчальних предметів.

Джерело: Освіта.UA

Безкоштовне пробне ЗНО

опубліковано 6 лист. 2018 р., 01:33 Vladyslav Us   [ оновлено 26 лист. 2018 р., 04:56 ]


Пробне ЗНО проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення ЗНО, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункта тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до ЗНО!


СТУДЕНТІВ ВИШІВ ЗАПРОШУЮТЬ НА СЕМІНАР ЩОДО РОЗВИТКУ БАЛТІЙСЬКОГО РЕГІОНУ

опубліковано 31 жовт. 2018 р., 07:03 Vladyslav Us   [ оновлено 31 жовт. 2018 р., 07:03 ]

Студентів вишів, які вивчають політичні науки та зацікавлені у розвитку Балтійського регіону, запрошують взяти участь у семінарі “Молодіжний діалог Балтійського моря-2018”. Захід триватиме з 16 до 21 листопада 2018 року, у м. Еверзе (Німеччина).

Учасникам семінару розкажуть про регіональне співробітництво в Балтійському морі та життя у прикордонних регіонах. Витрати на участь, якщо вони не перевищують 250 євро на особу, покривають організатори.

Термін подачі заявки - до 31 жовтня 2018 року.

Зареєструватися на семінар можна за посиланням.

Молодіжний діалог Балтійського моря-2018 - це спільний проект Ради держав Балтійського моря та Academia Baltica, який фінансово підтримується Міністерством закордонних справ Німеччини.

СТАРТУВАВ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА КОНКУРС ІННОВАТОРІВ ELEPHANT HACKATHON, ПЕРЕМОЖЦІ ЯКОГО ОТРИМАЮТЬ ГРАНТИ ДО 1 МЛН ГРИВЕНЬ

опубліковано 26 жовт. 2018 р., 04:20 Vladyslav Us   [ оновлено 26 жовт. 2018 р., 04:21 ]

Фонд підтримки науки в Україні Elephant Fund запрошує взяти участь у конкурсі зі створення або розвитку інноваційних наукових проектів Elephant Hackathon. Найкращі ідеї отримають гранти розміром до 1 млн гривень. Визначення переможців відбудеться в Києві, 1-2 грудня 2018 року.

Щоб отримати запрошення на участь у дводенному хакатоні, необхідно пройти реєстрацію на сайті goo.gl/eDtnPY.

Термін подачі заявки - 23 листопада.

Під час заходу, вчені та спеціалісти інших професій об’єднаються, аби протягом 36 годин розробити проекти з ефективного використання ресурсів у сфері агропромисловості, водних ресурсів, біотехнологій або ефективної енергетики.

Окрім грантів, на переможців хакатону чекає рік менторського супроводу від експертної групи, Фонду підтримки науки в Україні Elephant Fund та партнерів.

Взяти участь у хакатоні можна у складі команди або самостійно.

СТАРТУВАВ ГРАНТОВИЙ КОНКУРС ДЛЯ СТУДЕНТІВ, МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ТА АСПІРАНТІВ, ЯКІ ДОСЛІДЖУЮТЬ ЕКОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ УКРАЇНИ ТА СВІТУ

опубліковано 24 жовт. 2018 р., 01:30 Vladyslav Us   [ оновлено 24 жовт. 2018 р., 01:34 ]

Студенти, молоді вчені та аспіранти, які досліджують питання збереження екології, можуть взяти участь у грантовому конкурсі та залучити ресурси для реалізації свого стартапу. Грантовий фонд пропозиції складає 70 тис гривень.

Програма дозволить молодим дослідникам запропонувати своє бачення вирішення екологічних проблем України та світу. Фіналісти та автори найкращих проектів познайомляться з досвідченими фахівцями галузі, а переможці отримають гранти.

Конкурсні роботи мають досліджувати такі теми, як: земля, вода, повітря, людина, радіація або відходи. Серед інших вимог - кандидати повинні навчатися на природничо-математичних або інженерно-технічних спеціальностях, а також займатися екологічними проектами.

Докладніше про конкурс, умови та переваги участі за посиланням

Ініціатором конкурсу є UKRSIBBANK BNP Paribas.


Джерело: https://mon.gov.ua/ua/news/startuvav-grantovij-konkurs-dlya-studentiv-molodih-vchenih-ta-aspirantiv-yaki-doslidzhuyut-ekologichni-problemi-ukrayini-ta-svitu

ЗАТВЕРДЖЕННЯ УМОВ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ В 2019 РОЦІ

опубліковано 19 жовт. 2018 р., 01:37 Vladyslav Us   [ оновлено 19 жовт. 2018 р., 01:38 ]

Наказом Міністерства освіти і науки України №1096 від 11.10.2018 затверджено Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти в 2019 році. Затверджені умови будуть опубліковані на сайті МОН в розділі Вища освіта


ПРОБНЕ ЗНО-2019: ХОЧЕТЕ СЕБЕ ПЕРЕВІРИТИ — РЕЄСТРУЙТЕСЯ!

опубліковано 19 жовт. 2018 р., 01:28 Vladyslav Us   [ оновлено 19 жовт. 2018 р., 01:35 ]

Участь у пробному тестуванні дасть можливість відчути атмосферу зовнішнього незалежного оцінювання та дізнатися про всі етапи його проведення.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО триватиме з 8 до 31 січня 2019 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 16 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 23 березня. У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках: з української мови і літератури — 22 березня, з інших предметів — 29 березня.

Докладніше — у розділі «Пробне ЗНО».


СТАРТУВАЛА РЕЄСТРАЦІЯ НА МІЖНАРОДНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ТИЖДЕНЬ ПРОГРАМИ ЄС ЕРАЗМУС+

опубліковано 11 жовт. 2018 р., 02:41 Vladyslav Us   [ оновлено 11 жовт. 2018 р., 02:42 ]

Розпочато реєстрацію на Міжнародний інформаційний тиждень Програми ЄС Еразмус+, який триватиме впродовж 5-9 листопада у Києві. Захід зацікавить працівників вишів, відповідальних за міжнародну співпрацю, викладачів, студентів та усіх тих, хто хоче більше дізнатися про участь у міжнародних освітніх проектах.

Програма інформаційного тижня містить заходи з підтримки університетів, які вже впроваджують проекти Еразмус+, та для тих, хто готуватиме проектні пропозиції на конкурси наступного року. Крім того, учасникам розкажуть про можливості отримання стипендій на обміни, навчання, тренінги, волонтерство, викладання та підвищення кваліфікації.

Участь у заходах безкоштовна, однак, претенденти мають попередньо зареєструватися на запланований семінар за посиланням: http://erasmusplus.org.ua/novyny/1933-infoweek2018.html. Реєстрацію відкрито до 26 жовтня 2018 (18:00). Підтвердження щодо участі будуть надіслані кандидатам наприкінці жовтня.

Міжнародний інформаційний тиждень проводить Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури.

Мова заходів: українська, англійська (переклад забезпечується).

Контактні особи: Катерина та Вероніка - (044) 286 66 68 або (044) 332 26 45, office@erasmusplus.org.ua

1-10 of 473