Нікопольський факультет Національного університету "Одеська юридична академія"

Нікопольський факультет Національного університету "Одеська юридична академія"

Розклад роботи відбіркової комісії
понеділок-п'ятниця 09.00-17.00
субота 09.00-13.00
Адреса: м. Нікополь, пр. Трубників, 87-а
тел. 8 (05662) 2-30-25 


Керівництво структурного підрозділу:Декан Нікопольського факультету НУ «ОЮА», кандидат філософських наук, доцент КАПЛАН ГЕННАДІЙ АБРАМОВИЧ


Нікопольський факультет Національного університету «Одеська юридична академія» був створений Міністерством освіти і науки України у 2003 році з метою забезпечення регіону кваліфікованими фахівцями у галузі права.

Діяльність факультету спрямована на підготовку фахівців для судових і правоохоронних органів регіону, органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій різних форм власності. На факультеті здійснюється підготовка юристів за освітньо-кваліфікаційними рівнями «Бакалавр» та «Спеціаліст». Ліцензований обсяг прийому до факультету за кожним рівнем підготовки складає 70 осіб – денна форма навчання; 70 осіб – заочна форма навчання.


За час існування факультету було підготовлено близько 1500 правознавців, які успішно реалізують себе у різних сферах професійної діяльності як в Україні так і за її межами.

Нікопольський факультет НУ «ОЮА» розташований у трьох поверховому навчальному корпусі загальною площею 2600 кв. м. Для якісної підготовки майбутніх правознавців використовуються спеціалізовані аудиторії, обладнання яких дозволяє студентам отримати уміння та навички необхідні для оволодіння майбутньою спеціальністю.

Серед таких аудиторій – кабінет криміналістики, 
криміналістичний полігон, музей судово-медичної експертизи, комп’ютерний клас, лекційні аудиторії, які оформлені наглядними посібниками з різних галузей права.


Студенти Нікопольського факультету мають можливість тренуватися та отримувати навички з рукопашного бою у спортивній залі факультету. До послуг студентів та працівників факультету працює столова на 50 посадкових місць.

Список кафедр факультету:
Кафедра державно-правових дисциплін;
Кафедра спеціально-правових дисциплін;
Кафедра гуманітарних дисциплін.

Спеціальності, за якими здійснюється підготовка (спеціалізації):
Нікопольський факультет НУ «ОЮА» здійснює підготовку фахівців за спеціальністю «Правознавство», спеціалізація – Прокуратура та слідство.
Освітньо-кваліфікаційні рівні: «Бакалавр», «Спеціаліст».

Інформація про підрозділ на сайті Університету:
http://onua.edu.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=250&Itemid=559&lang=ruComments