Миколаївський юридичний коледж Національного університету "Одеська юридична академія"

У 2013 році у структурі Національного університету «Одеська юридична академія» створено Миколаївський юридичний коледж Національного університету «Одеська юридична академія» - вищий навчальний заклад ІІ рівня акредитації.

Миколаївський юридичний коледж Національного університету «Одеська юридична академія» готує фахівців у сфері державного управління, правової роботи в державних і підприємницьких структурах, фахівців для роботи в органах державної влади, місцевого самоврядування, судових, правоохоронних, митних, податкових та інших органах.

МЮК запрошує випускників шкіл з базовою середньою освітою на перший курс навчання та випускників з повною середньою освітою, які здали ЗНО у 2015 році, на другий курс навчання.

Студенти в процесі навчання користуються необхідною матеріальною базою, методичним та науковим матеріалом, що забезпечує якісну правову освіту, проживати в гуртожитку, займатися в спортивних секціях, розкрити свої таланти у творчому  центрі «Феміда».

Випускники МЮК можуть продовжити навчання на 3 курсі Миколаївського інституту права НУ «ОЮА», або в інших структурних підрозділах Національного Університету «Одеська юридична академія».

Розклад роботи відбіркової комісії:

понеділок – четвер 08.00-16.45 п'ятниця 08.00-15.45
Адреса: м. Миколаїв, вул. Генерала Карпенка, 18