Чернівецький юридичний інститут Національного університету "Одеська юридична академія"

вул. Сковороди, 7, м. Чернівці
vstup_chn@onua.edu.ua

Чернівецький юридичний інститут був створений як Навчально-консультаційний центр Одеської національної юридичної академії у м. Чернівці у 2001 р. відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України та академії для підготовки фахівців за заочною формою навчання.

У 2004 році в Навчально-консультаційному центрі у м. Чернівці наказом ОНЮА створено юридичне училище для підготовки молодших спеціалістів-юристів, яке через два роки було реорганізоване в юридичний коледж.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України у 2011 р. Навчально-консультаційний центр був перетворений у Чернівецький факультет та Чернівецький юридичний коледж Національного університету «Одеська юридична академія».

У 2014 році Чернівецький факультет перейменовано у Відокремлений структурний підрозділ «Чернівецький юридичний інститут Національного університету «Одеська юридична академія» згідно з наказом НУ «ОЮА» № 2643-61 від 28 липня 2014 року.

center/Chernivtsi/1.jpgcenter/Chernivtsi/2.jpg