Факультет цивільної та господарської юстиції

ФАКУЛЬТЕТ ЦИВІЛЬНОЇ ТА ГОСПОДАРСЬКОЇ ЮСТИЦІЇ готує фахівців зі спеціальності «Правознавство» за спеціалізаціями: «цивільне право та процес», «правове забезпечення господарської діяльності», «правове забезпечення зовнішньоекономічної діяльності», «аграрне, земельне та екологічне право».

Державне замовлення студентів факультету здійснює Міністерство юстиції України, що дає змогу працювати в органах юстиції, нотаріаті, Державній виконавчій службі України, Державній реєстраційній службі України (державна реєстрація актів цивільного стану, реєстрація речових прав на нерухоме майно, реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців). Випускники факультету працюють у Державному агентстві земельних ресурсів України, Державній екологічній інспекції України, а також представляють інтереси громадян у цивільному, господарському та адміністративному судочинстві.

Контакти:

м. Одеса, вул. Піонерська, 9, 2 поверх, 36 каб,