Інформація про університет

Національний університет "Одеська юридична академія"


Ця сторінка надає Вам стислу інформацію про Національний університет "Одеська юридична академія", оскільки повну інформацію можна отримати на офіційному сайті академії - www.onua.edu.ua

СТИСЛА ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ОДЕСЬКА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ"

Національний університет «Одеська юридична академія» - провідний спеціалізований вищий навчальний заклад і лідер юридичної освіти на Півдні України. Наш виш є членом Асоціації європейських університетів і Європейської Асоціації публічного права. Університет має IVрівень акредитації та ліцензію Міністерства освіти і науки укаїни на підготовку фахівців-юристів освітніх ступенів бакалавра та магістра за спеціальностями «Правознавство», «Політологія», «Соціологія»,  «Психологія», «Журналістика», «Реклама та зв’язки з громадськістю».

 

 Щорічно сотні наших студентів, аспірантів і викладачів виїжджають за кордон, де продовжують навчання або проходять професійне стажування в кращих університетах світу, міжнародних організаціях, урядових установах зарубіжних країн. Наш університет регулярно відвідують з офіційними візитами іноземні делегації, для студентів читають лекції відомі зарубіжні професори, видатні юристи, дипломати і політики. Всі бажаючі студенти мають можливість з першого курсу відвідувати лекції з правових дисциплін англійською, німецькою та французькою мовами. Завдяки відповідності наших освітніх програм європейським стандартам, диплом Національного університету «Одеська юридична академія» визнається за кордоном, що відкриває для наших випускників можливості працевлаштування в міжнародних інституціях та іноземних компаніях.

Наша Академія



Вступ Академії до Асоціації європейських університетів наблизив підготовку студентів до європейських та світових стандартів, забезпечив визнання дипломів Академії у всьому світі, дозволив залучитися до Болонського процесу.

Вже багато років поспіль Рада ректорів Південного регіону на своєму засіданні визнає Національний університет "Одеська юридична академія" кращим вищим навчальним закладом регіону.










Юридична адреса: 65009, м. Одеса, Фонтанська дорога, 23
Поштова адреса приймальної комісії: 65009, м. Одеса, вул. Піонерська, 2

Приймальна комісія: тел. (факс): (048) 719-88-00 (багатоканальний), ел.пошта: vstup@onua.edu.ua 

Підготовче відділення ВНЗ: (0482) 37-61-70

Приймальна ректора: (048) 719-88-01

Офіційний сайт: www.onua.edu.ua 
Comments