Звіт про профорієнтаційну роботу Миколаївського інституту права НУ "ОЮА"

опубліковано 3 груд. 2015 р., 08:03 Іван Осташко   [ оновлено 3 груд. 2015 р., 08:12 ]Звіт 
про проведену роботу з профорієнтації 
Миколаївського інституту права 
станом на з 18 листопада по 04 грудня 2015 р.

1. Повідомлення учням випускних класів  закріплених за викладачами шкіл, ліцеїв, гімназій про день відкритих дверей у МІП НУ ОЮА.

2. Проведення бесіди з адміністрацією, відвідування батьківських зборів, бесіди з батьками випускних 11-х класів ЗОШ №22  м. Миколаєва (доцент Сидоренко О.М.).

3. Спілкування з учнями випускного 11 класу Миколаївського юридичного ліцею, залучення їх до роботи в МАН (ст. викладач Кльован Н.В.).

4. На базі Снігурівського будинку творчості дітей та юнацтва проведено зустріч з учнями та вчителями Снігурівського району м. Миколаєва.

5. Проведення позакласного заходу для учнів 9, 10, 11 класів школи-інтернату №7 «Престижність професії юриста» (лаборант Мусиченко О.М.) (23 листопада).

6. Брали участь у Вебінарі «Вибір професії чи сфери діяльності – що перспективніше?». Організатор – Консалтинговий центр «Перспектива», проводила – Еліна Стукас, кандидат психологічних наук, практичний психолог (24 листопада 2015 р.).

7. Профорієнтаційна робота 24 листопада в Миколаївській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені О. М. Гмирьова   в рамках «Марафону за мир та права людини 2015», під час «круглого столу»  на тему:«Запровадження додаткової правової освіти у ЗОШ та ПТНЗ м. Миколаєва» на якому були присутні учні шкіл м. Миколаєва.

8. Профорієнтаційна робота 25 листопада у Миколаївській загальноосвітній школі I-III ступенів № 35 під час лекції на тему «Загальна декларація прав людини».

9.  Профорієнтаційна робота під час фіналу конкурсу соціальних роликів з тематики прав людини, який було проведено в рамках «Марафону за мир та права людини 2015» 25 листопада.

10. Проведення бесіди 26 листопада з директором Миколаївського муніципального колегіуму щодо залучення учнів до науково-дослідницької діяльності в Миколаївське територіальне відділення МАН України (доцент Каплій О.В.).

11. Участь доцента кафедри цивільно-правових дисциплін Каплій О.В. у проведенні 3 грудня зимової сесії в Миколаївському територіальному відділенні МАН України для учнів, у яких готовий рукописний варіант роботи.

12. Сумісно з Центральною міською бібліотекою ім. Ш. Кобера і В. Хоменка м. Миколаєва проведено зустріч-презентацію для учнів 10-А, 10-Б класів ЗОШ І – ІІІ ст. м. Миколаєва № 3 (27 листопада 2015 р.).

13. Проведено анкетування учнів 10-А, 10-Б класів ЗОШ І – ІІІ ст. м. Миколаєва № 3 з питань мотивації вибору майбутньої професії та найбільш актуальних джерел для отримання інформації про вибір ВНЗ (27 листопада 2015 р.).

14.  Проведення Дня відкритих дверей Миколаївського інституту права «Національного університету «Одеська юридична академія» 27.11.2015 р., оголошення розміщено на стендах загальноосвітніх закладів м. Миколаєва та Миколаївської області, інформація розміщена на сайті Академії.

15. Укладено договори про співпрацю між Миколаївським інститутом права НУ «ОЮА» та:

– Центральною міською бібліотекою ім. Ш. Кобера і В. Хоменка м. Миколаєва
– Миколаївським економічним ліцеєм № 2 – Миколаївським юридичним ліцеєм – Миколаївською гімназією № 2
– Миколаївською гімназією № 4
– Миколаївською СЗОШ І-ІІІ ступенів № 22
– Миколаївським муніципальним колегіумом ім. В.Д. Чайки
– Миколаївською ЗОШ І-ІІІ ступенів № 18
– Миколаївською ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24
– Миколаївською ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6
– Миколаївською ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15
– Миколаївською ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13
– Миколаївською ЗОШ І-ІІІ ступенів № 39
– Миколаївською ЗОШ І-ІІІ ступенів № 56
– Миколаївською ЗОШ І-ІІІ ступенів № 53
– Миколаївською ЗОШ І-ІІІ ступенів № 17
– Миколаївською ЗОШ І-ІІІ ступенів № 32
– Миколаївською загальноосвітньою школою-інтернатом № 7
– Первомайською ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1
 
Comments