Знайомство учнів з особливостями професії юриста

опубліковано 10 квіт. 2016 р., 23:29 Назар Саюк   [ оновлено 15 квіт. 2016 р., 06:26 ]

В рамках профорієнтаційної роботи, викладачі Черкаського факультету НУ «ОЮА» відвідали Думанецьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де для учнів 9-11 класів провели бесіду на тему ”Знайомство з особливостями професії юриста”.

До учнів було доведено інформацію про переваги Черкаського факультету на ринку освітянських послуг в Черкаському регіоні, а також роз’яснено умови і правила вступу до ЧФ НУ «ОЮА».

Викладачі представили презентацію в якій розглянули найбільш популярні юридичні професії (судді, нотаріуса, прокурора, слідчого, адвоката, юрисконсульта тощо), з’ясували яким вимогам має відповідати претендент на ту чи іншу посаду, визначили основні переваги та недоліки кожної з професій.

За підсумками проведеного заходу, значна частина школярів зацікавилася професією юриста, а представлена презинтація дала можливість учням краще зорієнтуватися у світі юридичних професій.

Викладачі побажали учням успішного навчання, високих балів під час проходження тестування, вступу до навчальних закладів, які вони обрали та щасливого майбутнього.