Відкритий турнір судових дебатів

опубліковано 16 лист. 2015 р., 23:39 Іван Осташко
Відкритий турнір судових дебатів

З 03 по 05 листопада 2015 року в Миколаївській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені О. М. Гмирьова тривали запальні баталії студентів на відкритому конкурсі з судових дебатів.

Організатором та засновником конкурсу виступило Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області.

З вступним словом до учасників конкурсу звернулася перший заступник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Інна Фірсова.

«Однією з головних рис діяльності юриста є щоденне зіткнення з найрізноманітнішими життєвими ситуаціями, юридичними казусами, які мають деякі спільні ознаки і у той же час часто істотно відрізняються. У нашій професії немає дрібниць, адже в кожному випадку на кону стоїть чиєсь життя доля та майбутнє. 

А справа юриста як і в лікаря, його головне гасло «не зашкодити». У професії юриста має місце нагальна потреба у творчому підході до встановлення істини у кожній конкретній справі, постійний пошук, можливість миттєво орієнтуватися у ситуації, готовність до прийняття нестандартних рішень у межах закону».- наголосила перший заступник начальника.

Серед інших участь в турнірі брали три команди Миколаївського юридичного коледжу НУ «Одеська юридична академія», які посіли почесні І, ІІ та ІІІ місце.На протязі всіх важких конкурсних днів учасники намагались обґрунтовувати позицію тієї сторони, інтереси якої вони представляють, висловлювали свої думки стосовно правово кваліфікації спірних правовідносин, наводячи аргументи, які ґрунтуються на матеріалах справи, принципах та положеннях чинного законодавства України.

Comments