Профорієнтаційна робота Прикарпатського юридичного інституту НУ "ОЮА"

опубліковано 26 трав. 2016 р., 23:51 Іван Осташко   [ оновлено 27 трав. 2016 р., 00:43 ]
З метою професійного орієнтування вступників та поширення інформації про навчальну, наукову та громадську діяльність Національного університету «Одеська юридична академія» серед мешканців Західного регіону України – Івано-Франківської та сусідніх з нею областей, Прикарпатським юридичним інститутом у травні 2016 року було проведено ряд заходів. Так, 11 та 13 травня 2016 року на пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання з математики та історії України науково-педагогічними працівниками інституту та коледжу проводилася профорієнтаційна робота. Так, Кафарська О. Б. відвідала Українську гімназію № 1, м. Івано-Франківська,  Лехицька Л. М. – НВК «Школа-гімназія № 3», м. Івано-Франківська, Чорноус В. Я. – Івано-Франківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 17,  Коваль Д.О. – Івано-Франківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 19, Гаргат-Українчук О. М.  – Загальноосвітню школу-ліцей № 23 Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника, Припхан І. І. – Івано-Франківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 24 , Мединська Л. В. –  Івано-Франківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №25, Ступарик З. М. – Івано-Франківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 28, Великорода О. М.ихайлович – пункт проведення ЗНО у смт. Верховина Івано-Франківської обл., Барчук І. В. – пункт проведення ЗНО у смт. Богородчани Івано-Франківської обл., Г. Н. Г.  – пункт проведення ЗНО у м. Галичі Івано-Франківської обл., Юрчишин В. і Д. – пункт проведення ЗНО у м. Городенка Івано-Франківської обл., Дудич А. В. – пункт проведення ЗНО у м. Долині Івано-Франківської обл., Р. Андрій Б. – пункт проведення ЗНО у м. Калуші Івано-Франківської обл., Д. В.О.– пункти проведення ЗНО у Калуському районі Івано-Франківської обл., Дутка Г.І. – пункти проведення ЗНО у м. Коломиї Івано-Франківської обл., Дердюк Б. М. – пункти проведення ЗНО у Коломийському районі Івано-Франківської обл., Томин С. В. – пункт проведення ЗНО у м. К
осові Івано-Франківської обл., Кисляк Л. Н. – пункт проведення ЗНО у м. Надвірні Івано-Франківської обл., Піцик Х. З. – пункт проведення ЗНО у м. Рогатині Івано-Франківської обл., Король В. В. – пункт проведення ЗНО у смт. Рожнятові Івано-Франківської обл., Антонюк У. В. – пункт проведення ЗНО у м. Снятині Івано-Франківської обл., Савченко В. А.  – пункт проведення ЗНО у м. Тисмениці Івано-Франківської обл., Куцкір Г. М. – пункт проведення ЗНО у м. Тлумачі Івано-Франківської обл., Коваль І. В. – пункти проведення ЗНО у смт. Рахові, смт. Тячеві, Рахівському та Тячівському районах Закарпатської області.  

Дирекцією інституту постійно  ведеться активна робота з обласними, районними та міськими засобами масової інформації. Так, у кінці квітня – на початку травня 2016 року у засобах масової інформації Івано-Франківщини вийшли ряд друкованих статей та відеосюжетів про навчальну, наукову та громадську діяльність Прикарпатського юридичного інституту НУ «ОЮА»

(Івано-Франківський обласний тижневик «Репортер», Городенківська районна газета «Край», Тлумацька районна газета «Злагода», Обласне телебачення «Галичина», ОТБ «3 Студія», «Канал 402» та ін.) Всі новини про заходи, які проводяться Прикарпатським юридичним інститутом розміщуються на сайті ПЮІ НУ «ОЮА» (http://www.pravoif.net) та офіційному сайті Університету (http://www.onua.edu.ua), що рекламуються через електронні та місцеві друковані засоби масової інформації, на рекламних плакатах та інформаційних листівках, що поширюються студентами та працівниками інституту в ході профорієнтаційної діяльності. Також ведеться публічна сторінка у соціальній мережі Vk.com, на публікації якої на даний момент підписались понад 1 тис. 700 осіб (http://vk.com/iff_nuoua) та група у соціальній мережі Facebook (https://www.facebook.com/groups/538626529653775).

З профорієнтаційною метою інформаційні плакати та рекламні матеріали, крім абітурієнтів, також поширюються серед батьків потенційних вступників – працівників судів, Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області,  підприємств, установ та організацій міста Івано-Франківська, області та сусідніх регіонах Львівської, Тернопільської та Закарпатської областей. Інститутом розроблені інформаційні матеріали профорієнтаційного спрямування, які розміщені на біг-бордах та сіті-лайтах міста Івано-Франківська та області у місцях, найбільш сприятливих для доведення їх змісту до якнайширшої аудиторії (на центральному залізничному вокзалі м. Івано-Франківська, при в’їздах до обласного центру, у центральних частинах міст, на автостанціях, у відпочинково-культурних центрах та ін.).

  Також з профорієнтаційною метою 11 травня 2016 року викладачами Припхан Іриною Ігорівною та Чорноусом Володимиром Ярославовичем проведено зустріч з батьками майбутніх абітурієнтів на батьківських зборах випускників 9-их та 11-их класів ЗОШ №18 м. Івано-Франківська, 12-13 травня Коваль Іван Васильович провів профорієнтаційну роботу серед учнів 9-11 класів шкіл Рахівського та Тячівського районів Закарпатської області (загалом 10 шкіл).13 травня 2016 року Юрчишин Віталій Дмитрович провів профорієнтаційні зустрічі з учнями 9-их та 11-их класів Городенківської гімназії та ЗОШ №2 м. Городенки Івано-Франківської області. 16 травня 2016 року в.о. директора Прикарпатського юридичного інституту доц. Фелик Василь Іванович та завідувач кафедри кримінального права, процесу та криміналістики доц. Король Володимир Володимирович провели профорієнтаційні зустрічі з випускниками Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету тощо.


Comments