Творчий центр культури «Феміда» на базі Миколаївського інституту права НУ "ОЮА"

опубліковано 9 груд. 2015 р., 05:17 Іван Осташко   [ оновлено 9 груд. 2015 р., 05:50 ]
Творчий центр культури  «Феміда» на базі Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія»

Створений: 2003 рік (фото 1).

Завдання центру: реалізація творчого потенціалу, збереження національних традицій, розвиток художньої самодіяльності та організація дозвілля студентів.

Художній керівник: Дудукіна Альона Олегівна (фото 2).

Контактна інформація: тел. 34-01
-12 (227), 0973332298

При творчому центрі працюють гуртки: хореографічний, вокальний та театральний

Учасники центру активно реалізують свої творчі здібності не тільки в стінах Миколаївського інституту права НУ «ОЮА», а й за його межами. Яскравим прикладом є проведення різноманітних заходів, а також участь в обласних, українських та міжнародних фестивалях конкурсах.

Досягнення та нагороди.

Студенти творчого центру культури «Феміда» неодноразово ставали лауреатами,
дипломантами та призерами різноманітних конкурсів, а саме:

1. Всеукраїнський конкурс фестиваль «Студентська весна» - вокальний жанр 1 премія -  Царюк Володимир та 2 премія – Слободяник Олексій.
2. 4 міжнародний фестиваль-конкурс «На хвилях музики» - 1 місце в номінації естрадний спів – Царюк Володимир.
3. Конкурс « Студентські таланти Прибужжя» - 1 місце серед вищих навчальних закладів міста Миколаїв.
4. 3 Всеукраїнський конкурс « Моральний вчинок» - 1 місце за проект «Добро починається з тебе».

Існують проекти, які своїм багаторічним існуванням довели свою ефективність та корисність , підтвердженням цьому є створення при  Миколаївському інституті права Національного університету «Одеська юридична академія» волонтерського загону, який бере активну участь у благодійних акціях. Студенти волонтери не залишають людей, які потребують уваги, тепла, доброти та спілкування. Це ветерани ВВВ, учасники АТО,  сироти, інваліди та люди похилого віку.


Протягом руку волонтери відвідують дитячий притулок служби у справах дітей виконкому Миколаївської міської ради зі святковими концертами та ігровими програмами (фото 3), запрошують учасників ВВВ та АТО на концертну програму (фото 4, 5).


Нещодавно учасники центру культури відвідали з концертною програмою наметове містечко « Широколанівський полігон» (фото 6), та військовий шпиталь міста Миколаєва.

Доброю традицією інституту є щорічне проведення феєричного конкурсу «Містер академія» (фото 7) та «Місс академія» (фото 8 ).


Матеріально-технічна база:Акустично обладнаний актовий зал.
Малий зал для проведення занять хореографічного гуртка.
Кімната для збереження сценічних костюмів та реквізиту.
Comments