Проведення круглого столу в Криворізькому факультеті НУ «ОЮА» до 20-річчя Конституції України.

опубліковано 22 лип. 2016 р., 04:10 Микола Караман

Прийняття Конституції України є однією з найвизначніших подій в політичному та суспільному житті незалежної демократичної України.
28 ч
ервня 2016 року виповнюється 20 років Основному Закону нашої держави.

24 червня 2016 р. в аудиторії конституційного права Криворізького факультету НУ «ОЮА» було проведено круглий стіл присвячений 20-річчю Конституції України. У заході взяли участь студенти факультету, Криворізького юридичного коледжу НУ «ОЮА», викладачі кафедр конституційного, міжнародного та приватного права, кафедри кримінально-правових дисциплін.

Засідання круглого столу відкрив к.ю.н., доцент кафедри конституційного, міжнародного та приватного права Стець О.М., який зазначив, що ухвалення Конституції України заклало міцний фундамент для розвитку усієї правової системи. Проведення круглого столу, організований директором юридичного коледжу Лесковой-Годлевскою Ю.К., є вкрай важливою подією, адже можна зробити висновки щодо досягнень в розбудові правової країни, проаналізувати помилки, які необхідно виправити та уникати у майбутньому.

Під час засідання круглого столу учасники окремо зупинились на історії прийняття чинної Конституції України, окремих питаннях становлення українського конституціоналізму, студенти та викладачі мали можливість обговорити різні точки зору щодо конституційної реформи і конституційного процесу в Україні. Окрема дискусія виникла щодо основних напрямків судово-правової реформи в Україні та питанням виборності суддів.
Comments