Інформація про проведену роботу з профорієнтації Миколаївського юридичного коледжу НУ "ОЮА" станом на 04.03.2016р.

опубліковано 9 бер. 2016 р., 23:46 Іван Осташко   [ оновлено 10 бер. 2016 р., 07:14 ]
Важливим аспектом діяльності Миколаївського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» (далі коледж), є профорієнтаційна робота, спрямована на активізацію інтересу учнів до вибору професії та популяризації юридичної спеціальності, залучення випускників шкіл до вступу в коледж.

Адміністрацією та викладачами коледжу постійно проводиться робота з батьками учнів загальноосвітніх шкіл щодо професійного самовизначення майбутніх абітурієнтів а саме: розповсюджено брошури та буклети серед майбутніх вступників, взято участь у батьківських зборах, інформовано батьків про напрями підготовки коледжу, правила прийому, перспективи розвитку ринку праці та престижність професії юриста.

Відбулися зустрічі викладачів циклових комісій правових та гуманітарних дисциплін з профорієнтаційною агітацією перед адміністрацією та учнями 9 – 11 класів Миколаївського Економічного ліцею № 2, Миколаївських ЗОШ № 20 та 46. 

Викладачами циклової комісії загальноосвітніх дисциплін за підтримки Департаменту освіти і науки Миколаївської області заплановано проведення зустрічей з випускниками 9 – 11 класів починаючи з 9 березня 2016 року.

Протягом останнього періоду було укладено договори про співробітництво між Миколаївським юридичним коледжем НУ «ОЮА» та:

§ Миколаївською ЗОШ I – III ст. № 50 ім. Г.А. Дівіної ;

§ Білоусівською ЗОШ I – III ст. Вознесенського району Миколаївської області.

Comments