Інформація про проведену роботу з профорієнтації Черкаським факультетом НУ "ОЮА" станом на 09.03.2016 р.

опубліковано 12 бер. 2016 р., 11:05 Іван Осташко   [ оновлено 12 бер. 2016 р., 11:06 ]
За період жовтень 2015 – лютий 2016 року члени колективу факультету відвідали ряд шкіл та коледжів міста Черкаси та Черкаської області.

Декан факультету проф. Богданов В.С. домовився про зустрічі профорієнтаційного спрямування із керівництвом Чигиринського
економіко-правового коледжу, Черкаського економіко-правового коледжу та Черкаської спеціалізо́ваної шко́ли I—III сту́пенів № 17, а також із керівництвом Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників для вчителів черкаського регіону.

Завідувачі кафедр факультету та професорсько-викладацький склад відвідали ряд шкіл (зустрічалися з учнями 10 класів, були присутні на батьківських зборах учнів 11 класів) міста Черкаси та Черкаської області, зокрема:

Черкаську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 6;

Черкаську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №15;

Черкаську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №18;

Черкаську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №32;

Яснозірську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області;

Смілянську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів №5;

Малосевастянівську ЗОШ І-ІІІ ступенів Христинівської районної ради Черкаської області;

Смілянську ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-колегіум;

Червонослобідську ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Черкаського району Черкаської області;

Тальнівську ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

Городищенську ЗОШ І-ІІІ ступенів №3;

Богуславецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» ім. М.О. Максимовича;
Богодухівський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Чорнобаївської районної ради Черкаської області.

Було укладено договори про співпрацю із загальноосвітніми закладами та коледжами, з метою постійного професійного орієнтування випускників шкіл до НУ «ОЮА» з однієї сторони, та проведення олімпіад, конкурсів, лекцій, соціальної допомоги з іншої сторони.

Продовжується співпраця з Головним управлінням юстиції Черкаської області та Координаційною Радою Молодих Юристів Черкащини стосовно поширення інформації про НУ «ОЮА» під час проведення правових заходів на базі загальноосвітніх шкіл міста та області.

Завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Литвиненко Ірина Ігорівна провела оглядову екскурсію для старшокласників Думанецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області з метою ознайомлення їх із матеріально-технічною базою факультету також відбулася зустріч-бесіда з провідними викладачами та кращими студентами факультету.