Профорієнтаційні заходи Миколаївський юридичний коледж НУ «ОЮА»

опубліковано 26 бер. 2016 р., 08:46 Назар Саюк   [ оновлено 27 бер. 2016 р., 00:23 ]

З метою популяризації Миколаївського юридичного коледжу НУ «ОЮА», як закладу який пропонує не тільки освітні послуги а й пропагує духовно-моральні цінності у вихованні молоді було проведено заходи із запрошенням учнів 9-х та 11-х класів.

10 березня 2016 року викладачі коледжу Петрова Л.В. та Ткаченко В.І. разом зі студентами I курсу підготували та провели літературно-мистецькі читання, присвячені 155-м роковинам з дня смерті Т.Г. Шевченка. Студенти  продемонстрували презентації про життєвий шлях і творчість поета, провели дослідження його літературного та живописного надбання, декламували вірші кобзаря.

З нагоди   72-ї   річниці   визволення м. Миколаєва від німецько-румунських загарбників 21 березня 2016 року викладачами Сугацькою Н.В. та Щукіним В.В. за участю студентів II курсу Миколаївського юридичного коледжу НУ «ОЮА» було проведено «Годину історичної пам'яті» на тему: «Ті хто залишився в живих».Студенти підготували доповіді на такі теми:

·        окупаційний режим;

·        голокост;

·        спогади учасників тих подій.

Зокрема було продемонстровано періодику того часу та документальний фільм про зазначені події.

Присутні гості мали можливість ближче познайомилися зі студентами коледжу та його викладачами.

З метою задоволення інтересів школярів у ході зустрічі викладачі коледжу надали професійні консультації з питань, які стосуються термінів навчання, напрямів підготовки, матеріально-технічної бази, перспектив професійного зростання та затребуваності юридичної професії на ринку праці. Бажаючи змогли  відвідати бібліотеку, спортивну залу та їдальню.