Профорієнтаційна робота Київського комплексу НУ "ОЮА"

опубліковано 27 бер. 2016 р., 00:32 Назар Саюк   [ оновлено 27 бер. 2016 р., 01:01 ]
Представниками професорсько-викладацького складу та студентами Київських структурних підрозділів НУ ОЮА в рамках проведення профорієнтаційної роботи була проведена чергова зустріч з випускниками 9-х та 11-х класів загальноосвітніх шкіл м. Києва та Київської області. На цей раз презентація була представлена старшокласникам всіх загальноосвітніх шкіл м. Березань Київської області. В ході зустрічі старшокласники дізналися про основні переваги професії юриста, отримали інформацію про навчання та умови вступу до Національного університету «Одеська юридична академія», мали можливість спілкування з представниками студентського самоврядування.