Профорієнтаційна робота Криворізького факультету НУ "ОЮА" станом на березень 2016

опубліковано 12 бер. 2016 р., 10:42 Іван Осташко   [ оновлено 12 бер. 2016 р., 10:45 ]
Станом на 01.03.2016 року, Криворізький факультет НУ «ОЮА» уклав 22 договори про співпрацю з загальноосвітніми навчальними закладами Кривого Рогу, де є старша школа, на предмет профорієнтаційної підготовки учнів, залучення до науково-дослідницької діяльності в межах комплексу «Університет-школа», підвищення правової освіти та культури серед школярів.

Учні викладачі провели 52 зустрічі у середньо освітніх навчальних закладах Кривого Рогу.

20 січня 2016 року 8 викладачів факультету прийняли участь в роботі Малої академії наук, що проводила обласний конкурс з права серед старшокласників Кривого Рогу, що проходив на базі СШ № 70. Де була надана можливість провести заходи з позиціонування НУ «ОЮА» (презентація).

У лютому місяці 2016 року штатними викладачами проведено виїзні зустрічі з учнями старших класів у 57 середньоосвітніх навчальних закладів, що знаходяться за межами міста Кривого Рогу:

- Криворізький (сільський) район Дніпропетровської області,

- Широківський район Дніпропетровської області,

- Пятихатський район, в т.ч. м. Жовті Води Дніпропетровської області,

- Софіївський район Дніпропетровської області,

- Криничанський район Дніпропетровської області,

- Апостоловський район, в т.ч. м. Зеленодольськ Дніпропетровської області,

- Високопольський район Херсонської області,

- Нововоронцовський район Херсонської області,

- Долинський район Кіровоградської області,

- Устинівський район Кіровоградської області,

- Новгородський район Кіровоградської області,

- Петрівський район Кіровоградської області,

- Олександрійський район Кіровоградської області,

- Казанківський район Миколаївської області.

На березень-квітень місяці планується проведення другого Дня відкритих дверей. Враховуючи, що у Кривому Розі за спеціальністю «Право» відбувається підготовка бакалаврів у Криворізькому економічному інституті Київського національного економічного інституту ім. Вадима Гетьмана, а також спеціалістів , магістрів і бакалаврів з права в Донецькому юридичному інституті МВС України, що наприкінці 2014 року переїхав до Кривого Рогу з Донецька, дата проведення Дня відкритих дверей уточнюється, з метою запобігання спів падання проведення в один день цього заходу.