Проблеми реформування кримінальної юстиції України

опубліковано 16 черв. 2016 р., 00:40 Назар Саюк   [ оновлено 3 лип. 2016 р., 11:48 користувачем Іван Осташко ]

20 травня 2016 року кафедрою кримінально-правових дисциплін Чернівецького юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія» організовано та проведено міжнародну науково-практичну конференцію на тему «Проблеми реформування кримінальної юстиції України».

В пленарних засіданнях взяли активну участь: наукові співробітники Чеської республіки, Голова Чернівецького обласного апеляційного суду, суддя Шевченківського районного суду м. Чернівці, суддя апеляційного суду чернівецької області, Начальник головного управління юстиції Чернівецької обласної державної адміністрації, директор Чернівецького регіонального відділення Національної школи суддів України, професори, доктори та кандидати наук національних університетів Дніпропетровського ім. Олеся Гончара, Донецький юридичний інститут МВС України, Львівський національний університет ім. Івана Франка, Прикарпатський юридичний інститут НУ «ОЮА», Київський університет права НАН України, Львівський державний університет внутрішніх справ, Київський Національний університет ім. Тараса Шевченка, професори Академії адвокатури,  заступник прокурора Дніпропетровської області, представники кафедри судової медицини та медичного правознавства ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет», а також студенти Чернівецького юридичного інституту НУ «ОЮА».

На конференції обговорювались проблеми реформування кримінального процесуального  законодавства, в тому числі прокурорського нагляду під час досудового розслідування у формі процесуального керівництва, проблеми реформування судової системи України, правоохоронних органів, зокрема прокуратури, органів внутрішніх справ, досудового слідства, питання протидії організованій злочинності та корупції.