Презентація діяльності організацій студентів-правників МІП НУ "ОЮА"

опубліковано 13 вер. 2016 р., 04:31 Владислав Ус   [ оновлено 13 вер. 2016 р., 07:43 ]

8 вересня у бібліотеці Миколаївського інституту права НУ "ОЮА" відбулась презентація діяльності організацій студентів-правників. На заході були присутні студенти першого та другого курсів МІП НУ «ОЮА». З презентацією Ліги студентів Асоціації правників України виступила координатор Підвенноукраїнського регіону, студентка магістратури Інституту Перебийніс Світлана. Студентів було проінформовано про формат діяльності та майбутні заплановані заходи, а також запрошено до активу організації.

К.ю.н., доцент кафедри загальнотеоретичної, конституційної та цивілістичної юриспруденції, голова Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції в Миколаївській області Каплій Олена Володимирівна розповіла студентам про можливості саморозвитку у КРМЮ, основні заходи ради та важливість наукової роботи у студентські роки.

Сподіваємось, студенти будуть брати активну участь у заходах інституту.