Нова форма профорієнтаційної роботи у Київському інституті НУ "ОЮА"

опубліковано 22 лип. 2016 р., 06:39 Микола Караман

Прагнучи залучити до навчання максимальну кількість майбутніх абітурієнтів, у Київському інституті за участю керівників і викладачів Інституту інтелектуальної власності та Київського коледжу НУ "ОЮА" започатковано нову форму профорієнтаційної роботи. 

Вивчавши спільно з управлінням освіти та управлінням юстиції Дарницького району м. Києва особливості правової освіти школярів, фахівці інституту дійшли до висновку, про недостатній рівень підготовки багатьох учителів, що викладають правознавство та наявність великої потреби у проведенні численних правопросвітніх заходів у школах, ліцеях та гімназіях району. Для поліпшення ситуації та проведення під час таких заходів профорієнтаційної роботи було прийняте рішення щодо залучення до цієї роботи кращих студентів.

                                                                         

З цією метою було проведено науково-методичний семінар, де провідні викладачі обговорили зі студентами найбільш нагальні проблеми правового виховання школярів, певна частина яких стане майбутніми абітурієнтами та студентами. Зокрема це стосується питань майнових та трудових прав, адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх, їх взаємовідносин з позицією міжнародних стандартів прав дітей, недопущення насильства в сім'ї. Тренінги для студентів – майбутніх юристів провели доктори юридичних наук Д. В. Андреєв, та В. Л. Костюк, доценти Л. І. Чулінда, М. В. Матійко, Ю. В. Василенко, Н. С. Панова, А. В.Столітній.

Вже перші заходи, проведені в рамках цього проекту показали свою ефективність.

Важливо, що окрім схвалених відгуків педагогів та керівників навчальних закладів і місцевих органів влади,  більше 40 студентів в процесі спілкування з дітьми доводять до них інформацію про Одеську юридичну академію, навчатись у якій вони зможуть захистити себе та допомогти іншим.

Comments